Hjem | Om Bygland IL

Om Bygland IL

Formann Leif Sigurd Helle 950 52 813 leif.sigurd.helle@bygland.kommune.no
Nestleiar Ragnhild Sordal 481 59 259 ragnhildsordal@hotmail.com
Sekretær Gunnar Gakkestad 928 93 421 gunnar.gakkestad@bygland.kommune.no
Kasserer Sigve Bruun Jacob 958 07 019 sigvej@yahoo.fr
Styremedlem Monica Helle 971 62 643 monih05@outloook.com
Styremedlem Inger Tone Homme 901 51 152 ingertone@glashytta.no
Styremedlem Linda Lande 467 98 728 lindalande@hotmail.no
Styremedlem Inge Kvaale 995 61 870 inge.kvaale@yahoo.no
Styremedlem Gunnar Haugå  920 40 516 gunnarhauga@hotmail.com

 

 

 

 

 

Send oss gjerne gode forslag, ris og ros på epost: post@bygland-il.no

 

 

 

- Vedtekter for Bygland IL

- Kjøregodtgjøelse for Bygland IL